Чорна кішка стала частиною команди чугуївських медиків «екстренки»

15.05.2024 14:19 Чугуїв
Тренінг чугуївських медиків Тренінг чугуївських медиків

Медики екстреної допомоги Чугуївської громади опікуються кішкою, яка залишилася без власників.

 

Як розповіла журналістці медіа «Слобідський край» завідувачка Чугуївського відділення екстреної медичної допомоги Ольга Кучерявенко, наразі у відновленій станції екстреної меддопомоги працює 50 осіб. На день заклад приймає близько 40 викликів. 

– У громаді багато людей живе – місцевих і переселенців. Утім викликів отримуємо небагато. Хочу вірити в те, що люди стали більш обізнаними та не викликають «швидку» без причини. Мабуть, люди думають, що комусь наша допомога буде більш потрібна, – розмірковує пані Ольга.

До речі, на станції з березня 2022 року живе чорна кішка. Її власники виїхали на початку повномасштабної війни, тож вона сама знайшла собі нових – в особах медиків. Тоді для неї облаштували куток з лежанкою, мисками та іграшками. 

Кішка живе в Чугуївських медиків

Куток для кішки на станції екстреної медичної допомоги

– Вона двічі вже народила в нас. Уночі ми працювали, звідусіль чули вибухи та приймали в неї пологи. Кошенята всі такі гарні були, ми всім знайшли прихисток, а вже після других пологів ми її стерилізували. Киця – наш антистрес, хлопці та дівчата приїжджають з викликів і граються з нею. Вона – невіддільна частина нашої команди, – зазначає Кучерявенко.

Чугуївська екстренкаКиця допомагає медикам долати стрес

Автор: Анастасія Хушану