Гороскоп на тиждень 8–14 травня для всіх знаків зодіаку

07.05.2023 15:50 Суспільство
Фото: Слобідський край Фото: Слобідський край

Левам зірки обіцяють тиждень, вдалий в усьому, Дівам та Тельцям – допомогу в реалізації честолюбних задумів, а ось Близнюкам доведеться пережити складний час.

ОВЕН 
Небажання Овнiв зрозумiти спiврозмовника може викликати у вiдповiдь грубiсть. Вiрогiднi загострення захворювань травної системи на початку тижня. Сприятливий тиждень, що обiцяє молодим Овнам пiдтримку вищих сил, покровителiв, партнерiв. Зростуть життєвий потенцiал, везiння, дiловитiсть у багатьох представникiв цього знаку.
Сприятливий день – 12; несприятливий – 8.

ТЕЛЕЦЬ 
Зiрки готовi допомогти Тельцям у спробi досягти найбiльш честолюбних цiлей. Вони можуть одержати пiдбадьорюючу звiстку i почати вигiдну справу. Проте агресивнi дiї з боку колишнiх партнерiв, спiвробiтникiв або членiв сiм’ї Тельцiв можуть серйозно зашкодити їхньому успiху. Цей тиждень пройде пiд знаком концентрацiї сил. Тельцi можуть з успiхом реалiзувати себе в пiдприємницькiй та фiнансовiй дiяльностi.
Сприятливi днi – 13, 14; несприятливий – 9.

БЛИЗНЮКИ 
Найiмовiрнiше, цей тиждень запам’ятається Близнюкам як найважчий у цьому роцi. Можлива сумна звiстка, пов’язана з втратами. У вас можуть виникнути невеликi проблеми зi здоров’ям.  Перша половина тижня може бути несприятливою через можливу незiбранiсть або розгубленiсть. Вiрогiднi недоброзичливiсть i наклеп людей з близького оточення.
Сприятливi днi – 12, 14; несприятливий – 13.

РАК 
Критичний тиждень, пов’язаний з грубими нападками, хамством. Ваша напружена праця може бути низько оцiнена або не помiчена взагалi. У фiнансовiй сферi намiчається спад – ймовiрно, Раки вибрали неправильний напрямок. Але поступово ситуацiя виправлятиметься. У другiй половинi тижня можливi вiзити гостей, якi не будуть для вас обтяжливими.
Сприятливий день – 12; несприятливий – 13.

ЛЕВ 
Вдалий у всьому тиждень. Зiрки обiцяють сприятливу ситуацiю для фiнансового зльоту. Можна дещо змiцнити своє службове становище. Деякi вчинки Левiв важко буде пояснити або однозначно оцiнити. Посилюються життєвий потенцiал, особиста чарiвнiсть, магнетизм. Приємна звiстка може примусити вас змiнити намiченi плани. Вiрогiднi приємнi сюрпризи, подарунки.
Сприятливi днi – 10, 13; несприятливих немає.

ДIВА 
Зiрки готовi допомогти вам у спробi реалiзувати найбiльш честолюбнi задуми та iдеї. Новi люди, що ввiйшли у ваше життя, можуть стати джерелом радостi i щастя. Ви одержите велику частину того, що намiтили, тiльки завдяки своїй захопленостi справою. Перша половина тижня сприятлива для оформлення документiв.
Сприятливi днi – 11, 14; несприятливий – 8.

ТЕРЕЗИ 
Не проявляйте активностi в комерцiйних справах.  Зiрки радять не конфлiктувати з оточуючими, не нав’язувати їм своїх думок. Тиждень припускає духовнi метання, спокуси плотi, iлюзорнi надiї. Нове знайомство або спiлкування зi старими друзями може послужити причиною непорозумiнь i втоми, внесе сум’яття в думки i викличе у вас зайве роздратування.
Сприятливий день – 12; несприятливий – 11.

СКОРПIОН 
Цей тиждень пов’язаний з милосердям, допомогою, зцiленням. Можливо, що вiд Скорпiонiв чекають допомоги колеги, друзi, близькi або незнайомi люди. Неприємнi подiї останнiх днiв дадуться взнаки. Багато хто проявить обачнiсть i скупiсть, вони вiдмовлятимуть собi i своїм близьким у найнеобхiднiшому, задовольняючись малим i виявляючи байдужiсть до розкошi.
Сприятливий день – 14; несприятливий – 13.

СТРIЛЕЦЬ 
Тиждень характеризується помилками, хвилюваннями, пристрастями, але їх вибух  може повернути хiд подiй не на користь Стрiльцiв.  Успiшнi торгова дiяльнiсть та комерцiйнi операцiї. Цього тижня багатьом Стрiльцям навряд чи вдасться вiдпочити. Цілком можливе знайомство з цiкавою людиною, яка на якийсь час займе вашi думки.
Сприятливий день – 13; несприятливий – 8.

КОЗЕРIГ 
Козероги, які творчо вiдносяться до будь-якої справи, зможуть реалiзувати себе. Вельми вiрогiднi складнощi в професiйних справах. Є також ризик зiпсувати вiдносини з колегами або начальством. Багато хто буде здатний кинутися на захист своїх iнтересiв, намагатися «пробивати лобом стiну».
Сприятливi днi – 9, 12; несприятливий – 10.

ВОДОЛIЙ 
Активний тиждень, що вимагає вiд Водолiїв великих енергетичних витрат. Але у Водолiїв вистачить сил для органiзацiї нової справи, знаходження виходу з фiнансових труднощiв. Вiрогiднi емоцiйна нестiйкiсть, невiрна оцiнка ситуацiї, необачнi обiцянки i споживче ставлення до близьких. Цi властивостi характеру Водолiїв можуть призвести до ускладнень в особистому життi.
Сприятливий день – 12; несприятливий – 14.

РИБИ 
Подiї цього тижня можуть негативно впливати на психiку Риб. Вони зiткнуться з жорстокiстю i непередбачуванiстю оточуючих людей. Посиляться вiдчуження i пiдозрiлiсть стосовно близьких людей, включно з дiтьми i батьками. Справи Риб можуть сповiльнитися тому, що вони натраплять на незначнi перешкоди, а бажання стикатимуться з неможливiстю їх здiйснення.
Сприятливий день – 14; несприятливий – 13.

 

Автор: Ірина Мнішек