Харківська область надасть допомогу Авдіївці: що передадуть (Оновлено)

01.02.2017 12:00 Суспільство
Фото:http://www.bbc.com Фото:http://www.bbc.com
Президент Петро Порошенко дав доручення головам обласних та Київської міської державних адміністрацій вжити невідкладних заходів щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки.

Про це ідеться на офіційному сайті Президента України.

- У результаті артилерійських та ракетних обстрілів з боку російських бойовиків у Авдіївці припинене електропостачання, обмежене теплопостачання та водопостачання. У переліку першочергових заходів – забезпечення теплим одягом, дизпаливом, засобами обігріву, продуктами харчування тощо, - ідеться у повідомленні.

Глава держави також доручив опрацювати питання щодо визначення місць для тимчасового розміщення мешканців Авдіївки, у разі виникнення необхідності їх евакуації з міста.

З метою реалізації цих невідкладних дій створено Штаб надання гуманітарної допомоги постраждалим регіонам області, роботу якого координує голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський в тісній взаємодії з усіма керівниками областей України.

Читайте також: Флешмоб на підтримку АТОвців перекинувся в райони області (Відео)

І вже перед обідом у Харківській обласній державній адміністрації повідомили, що перший гуманітарний вантаж до Авдіївки з нашої області відправлять протягом декількох годин 1 лютого.

На Донеччину готуються надіслати електрогенератори, теплові гармати, мобільні прилади для освітлення, а також паливо, медикаменти й теплі речі.

- Ми готові надати пересувні електростанції, дизельне паливо та бензин. Також до складу вантажу будуть включені засоби для надання медичної допомоги, теплий одяг для дорослих і дітей, - повідомив перший заступник голови ХОДА Марк Беккер під час скликаного 1 лютого оперативного штабу для надання допомоги мешканцям Авдіївки.

Він також зазначив, що нині усі служби області, департаменти та управління ХОДА та райдержадміністрації відпрацьовують питання, що пов'язані з можливим розміщенням переселенців з Авдіївки.

- Ще вчора ми отримали від усіх голів районних держадміністрацій відповідні адреси та кількість місць, які можна надати для переселенців, і сформували відповідні списки, - продовжив перший заступник голови облдержадміністрації.

Він акцентував увагу керівників РДА на необхідності, крім місць для розміщення переселенців, вирішити питання харчування та медичного обслуговування. Для дітей шкільного та дошкільного віку також потрібно передбачити можливості навчання у дошкільних установах і школах. Людям з інвалідністю - обов'язково надати можливості продовжувати необхідне лікування. 


Максим Грек

Автор: Администратор сайта