Харківські копи відправили на штрафмайданчик "Порше" і "Теслу"

25.12.2015 15:25 Суспільство
фото Юлії Шматченко фото Юлії Шматченко

Автівки преміум-класу - на штрафмайданчик, затримання без застосування зброї та послуга «Поліцейське піклування». Харківські патрульні підбили підсумки 100 днів роботи.

Щодня на патрулювання харківських вулиць виходять 100 екіпажів, всього 280 копів.

- За час існування патрульної поліції звільнилося 25 правоохоронців — 11 ще під час навчання, а 14 не витримали напруженого графіка роботи, - зазначила очільниця Харківської патрульної поліції Ольга Юськевич.

За 100 днів правоохоронці більше 34,5 тисячі разів виїжджали на виклики громадян, а понад 37 тисяч подій виявили самостійно. Середній час реагування патрульних на виклик становив 11 хвилин, а середня тривалість виконання завдання - близько 50 хвилин.

З вересня у Харкові зменшилася кількість грабежів й хуліганств. Так, у перший місяць роботи копи зафіксували 375 випадків хуліганства та 233 грабежі. У грудні ці показники знизилися до 250 і 150 відповідно. При цьому поліцейські жодного разу не застосовували зброю.

Найчастіше за все харків’яни порушають правила дорожнього руху та неправильно паркуються. Через що власники деяких авто, в тому числі і преміум-класу - «Порше» та «Тесла», змушені були забирати свої машини зі штрафмайданчика.

- Було евакуйовано вже три електромобілі, - зазначив комбат патрульної поліції Владислав Ткаченко.

А ще 82 автівки було затримано та евакуйовано в зв’язку з накладеним арештом ДВС.

Також запрацювала послуга «Поліцейська турбота», якою можуть скористатися люди з обмеженими можливостями, або ті, хто опинився у важкій ситуації (особи в стані алкогольного сп'яніння, діти, які втекли з дому, і т. і.).

Юлія Міронюк

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта