Міжнародний харківський благодійний фонд відзначає ювілей

17.02.2017 11:19 Суспільство
Фото: feldman.ua Фото: feldman.ua
Міжнародному благодійному фонду «Фонд Олександра Фельдмана» виповнилося 20 років.

За цей час фонд, як і багато вітчизняних благодійних організацій, пройшов тернистий шлях від ситуативної допомоги нужденним до системної роботи над довгостроковими гуманітарними проектами. Виникнувши в кінці минулого століття як міський, через 10 років він став уже міжнародним. «Захистимо дитинство», «Турнір 1000 команд», «Народне визнання», «Пам'ять і вдячність», Галерея «АВЕК», «Фельдман Екопарк» - ці та інші проекти заслужили визнання не тільки в Україні, а й за її межами.

- Я пишаюся тим, що сьогодні наш благодійний фонд - це не тільки десятки яскравих проектів, які стали візитною карткою Харкова, прикрасою і гордістю країни, але ще і тисячі врятованих життів. І заради цього варто жити і працювати, - зазначив засновник фонду, народний депутат України Олександр Фельдман.

Він зізнався, "що двадцять років тому, в середині 90-х створення в Харкові благодійного фонду було частково спонтанним рішенням, але прийнятим від чистого серця, і багато в чому воно визначило моє подальше життя".

- Одного разу почавши щиро допомагати людям - робити добро, - зупинитися вже неможливо. Хочеться робити більше, робити краще, робити правильніше - потрапляєш в «філантропічну залежність». Як говорили древні мудреці: «Нагорода за добре діяння - це можливість зробити ще одне добре діяння», - додав Олександр Фельдман.

Історія фонду - сотні тисяч людей і тисячі організацій, що стали її співавторами. Сьогодні організація налічує тисячі волонтерів по всьому світу.

Читайте також: Сонячну електростанцію почнуть будувати навесні під Харковом

Тетяна Лісна

Автор: Администратор сайта