Кількість військових-контрактників зростає в Харкові

22.06.2016 11:01 Суспільство
Більше 90 призовників з Харкова і області сформовані для проходження військової служби за контрактом.

У регіональному медіа-центрі Міноборони повідомили, що всього з початку 2016 року близько 1500 жителів Харківської області вирішили стати професійними військовослужбовцями і вже проходять службу в Збройних Силах України. У 2015 році стати військовослужбовцями військової служби за контрактом побажали 635 жителів регіону, - передає сайт Харківської міської ради.

- Приблизно кожен третій-четвертий вже мав досвід служби в армії, а кожен п'ятий прийшов у військкомат вже з досвідом участі в бойових діях або миротворчих операціях. Таку активність жителів регіону пояснюю бажанням захистити свою країну, зміцненням соціального забезпечення воїнів і підвищенням мінімального грошового забезпечення до 7 тисяч гривень, - розповів військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін.

Також наголошується, що найбільшим попитом серед призовників-контрактників користуються такі військові спеціальності, як воїн-розвідник, морський піхотинець, десантник, зв'язківець, водій спеціальних машин і інші.

Зараз триває призовна кампанія на строкову військову службу. Всього в Харкові на строкову службу планується призвати 520 осіб. Нинішні призовники будуть направлятися в Національну гвардію і прикордонні війська. Половина з них залишиться служити у військових частинах Харкова і області.

Микола Мельник

Автор: Менеджер сайта