Клуб органічного землеробства: здорова земля, здорова рослина, здорова родина

31.01.2022 17:00 Суспільство

У Харківській області вже багато років працює Клуб органічного землеробства. Його поціновувачі впевнені: щасливий той, хто має ділянку землі, вирощує по 2–3 врожаї на рік і забезпечує свою родину корисними і безпечними овочами та фруктами. І все це – без використання «хімії» та всіляких отрут

Так, на сьогодні один із найпопулярніших осередків Центру природного землеробства працює в місті Балаклія (Балаклійської ТГ). Його організаторка Катерина Павленко познайомила «Слобідський край» з ключовими цінностями в роботі із землею.

Центр землеробства Балаклія

– Розуміючи закони природи і повторюючи їх на своїх городах, присадибних ділянках, садах, виноградниках, балконах, можна вирощувати добрі урожаї за будь-яких погодних умов. А бонусом до такого господарювання будуть прибутки у вигляді смачної городини. Бо всі органічні повсякденні відходи – то для хорошого господаря скарб, який замінить хімічні добрива і допоможе повністю відмовитися від отрути для шкідників, бо на еко-городі шкідливим комахам не місце, – поділилася Катерина Павленко.

Катерина Павленко

Центр органічного землеробства і здорового способу життя об’єднав багатьох жителів Харківщини.

перець землеробство

– Тільки на здоровій землі виросте здорова рослина і, звісно ж, буде здоровою людина. А в Балаклійському центрі органічного землеробства можна не тільки дізнатися про новинки у сфері екологічного городництва та придбати їх, але й отримати якісні консультації від Катерини Павленко. З нею я вчилася робити перші грядки на еко-городі. Вже на другий рік навчання я отримала хороший урожай. У цьому році особливо смачною була капуста. Сьогодні близько трьох соток городу забезпечує нас овочами на всю зиму, – так змалювала свій досвід співпраці з Центром жителька міста Балаклії Ольга Гріненко.