Мета ініціативних груп на Барабашово — зробити погано всім підприємцям

Мета ініціативних груп на Барабашово — зробити погано всім підприємцям

Представники ініціативних груп не зацікавлені в розвитку торгового центру, а їх основна мета — дестабілізація на ринку, — про це заявив генеральний директор ПАТ «Концерн АВЕК і Ко» Андрій Вінаков.

— Активісти ініціативних груп кілька разів самі просили організувати зустрічі з Олександром Фельдманом. На ці переговори вони не приходили,— розповів Андрій Вінаков. — Сьогодні наша оцінка такої поведінки: це деструктивний підхід. Представників ініціативних груп не цікавить вихід з фінансової кризи і успішне входження в торговий сезон. Як і не цікавить оплата електроенергії, вивезення сміття на «Барабашово», які вони не здійснюють, через що все навантаження повністю лягає на плечі інших підприємців. Мета — зробити всім погано. Підсумок: неуспішність в бізнесі, загорнута в політичну обгортку, виявляється на прилавку всіх бізнесменів ринку.

У свою чергу народний депутат України і почесний президент ПАТ «Концерн АВЕК і Ко» Олександр Фельдман зазначив, що був готовий зустрітися з представниками ініціативної групи.

— У будь-який момент я сяду за стіл переговорів, — сказав він. — Але регулярна неявка представників ініціативних груп наводить на одну думку: за активностями групи стоїть хтось, за ким залишається остаточне рішення - чи йти на домовленості з ТЦ. І це не підприємець.

Нагадаємо, що за підтримки деяких представників міської влади кілька підприємців на ТЦ «Барабашово» створили ініціативні групи. Під приводом підготовки до створення комунального підприємства ці підприємці відмовилися продовжувати договори оренди з адміністрацією ТЦ і оплачувати комунальні платежі. Також прихильники так званих «ініціативних груп» створили різні пабліки в соціальних мережах, де публікують негативну інформацію і відверті фейки щодо ситуації на ТЦ, а також використовують їх для політичної агітації.

Відзначимо, що ТЦ «Барабашово» є одним з найбільших ринків у Східній Європі. Щодня тут здійснюють торгівлю понад 15 тисяч суб'єктів підприємницької діяльності. Середня відвідуваність становить близько 30 тисяч покупців на день.

 

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: