Міжнародний телевізійний фестиваль для дітей стартував у Харкові

07.09.2017 09:30 Суспільство
Фото: із соціальної мережі Фото: із соціальної мережі
Відкриття фестивалю "Дитятко" відбулося 6 вересня у таборі "Сонячний".

Талановиті діти з 33 країн світу зібралися удев'яте на Міжнародному телевізійному фестивалі «Дитятко». У цьому році конкурсний відбір пройшли 134 роботи. Учасники надсилали свої роботи звичайною та електронною поштою протягом грудня 2016 по травень 2017 року.

- Більше тисячі робіт було подано із 87 країн світу. Сьогодні — відкриття фестивалю і нагородження фіналістів, що пройшли конкурс, - розповідає виконавчий директор фестивалю Володимир Дягілев.

«Дитятко» проходитиме протятом 4 днів. Діти зможуть відвідати майстер-класи українського дослідника візуальної культури Дмитра Петренка, білоруського режисера Наталії Морозової, японського режисера Мітсуо Года, вітчизняного ведучого та медіаексперта Андрія Куликова, директора міжнародної кінодистриб’юторської компанії «KINOLIFE Distribution» Іллі Свідлера.

Харків'янка понесе відповідальність за покинутих дітей

Також на учасників IX фестивалю очікують яскраві та насичені дні, наповнені творчими зустрічами, тренінгами, презентаціями, переглядом та обговоренням конкурсних робіт, цікавим дозвіллям та спілкуванням з дітьми, що створюють теле- та радіо продукцію в інших регіонах. Навчання та майстер-класи для дітей проводитимуть міжнародні експерти. Професійне журі цього року представлене фахівцями з України, Білорусі, Іспанії, Чехії та Туреччини.

Переможців ж оголосять у 9 вересня у суботу.

Аліна Курлович

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта