Молодих фахівців в новий патруль на водоймах шукають на Харківщині

Молодих фахівців в новий патруль на водоймах шукають на Харківщині

Фото із соцмереж

Із 20-го жовтня стартує набір в рибоохоронний патруль.

Про це повідомив начальник Харківського рибоохоронного патруля Олексій Гоголь під час робочої наради в Департаменті агропромислового розвитку.

- Харківський рибоохоронний патруль створений замість Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Харківській області. Я звертаюся до керівників районів, щоб вони також пропонували нам кандидатури з числа місцевих фахівців, - сказав Олексій Гоголь.

За його інформацією, в області зараз є вакантними 14 місць рибоохоронних патрульних. Основні вимоги до кандидатів: вік - до 35 років, профільна освіта (юрист, іхтіолог, біолог, еколог). Оклад інспектора - 3 200 грн.

Конкурс на 6 мільйонів гривень оголосили на Харківщині

- Основний вік інспекторів в управлінні був за 40 років, тепер прийдуть молоді ініціативні хлопці. Основна мета - боротьба з браконьєрством і непідзвітним рибальством. Також інспектори, які будуть закріплені за певними районами, сприятимуть збільшенню промислового лову риби в регіоні. Адже часто орендарі ставків здійснюють вилов, але не проводять звітність, - додав начальник Харківського рибоохоронного патруля.

Також, за словами Олексія Гоголя, інспекторів з часом забезпечать новою формою, катерами та автотранспортом.

Максим Грек