На двох залізничних вокзалах у Харкові встановлять сканери штрих-коду на білеті

05.09.2012 08:36 Суспільство

Це робиться з метою покращення якості обслуговування пасажирів.

У спеціально виділених касах, що здійснюють друк проїзних документів, оформлених та оплачених через Інтернет, встановлені сканери штрих-коду, повідомляє сайт Укрзалізниці.

Таке нововведення дозволяє значно зменшити час обслуговування в квитковій касі пасажира, що оформив проїзд через Інтернет.

«Роздрукований бланк-замовлення пред’являється касиру, штрих-код з бланка-замовлення зчитується сканером та передається безпосередньо до автоматизованої системи. Друк проїзного документа при зчитувані пристроєм здійснюється за умови не пошкодженого роздрукованого штрих-коду. Якщо раніше касир квиткової каси при оформлені проїзних документів, придбаних через мережу Інтернет, на введення до системи вручну 16-значного номера замовлення витрачав більш однієї хвилини, то з появою сканерів ця процедура займатиме одну  секунду та однозначно виключить вірогідність похибки при вводі цифрового коду вручну», - заявили у Головному пасажирському управлінні Укрзалізниці.

Наразі на вокзалі Харків-Пасажирський встановлено чотири сканерів зчитування штрих-кодів. Також сканери встановлено на вокзалі Харків-Левада.


Джерело: Укрзалізниця
Автор: Администратор сайта