На Харківщині почали ремонтувати ще один міст, зруйнований окупантами

06.09.2023 15:21 Суспільство
Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області

У Харківській області шляховики почали капітальну відбудову ще одного мосту, зруйнованого в лютому 2022 року внаслідок російської агресії. Це 18-й міст, який планують капітально відбудувати на Харківщині.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області, з міркувань безпеки шляховики не вказують локації, на яких проводяться роботи.

«З моменту деокупації Харківщини – не припиняємо працювати на інфраструктурних об'єктах. Біля 25 зруйнованих мостів звели тимчасові переправи та капітально відбудовуємо 18 споруд», – ідеться у повідомленні. 

Харківська область, ремонт мосту, зруйнованого окупантами

Також на завершальному етапі проєктування інших споруд на дорогах державного значення в Харківській області, де планується капітальна відбудова.

Нагадаємо, у Харківській області в роботі у шляховиків 4 мости, які вони ремонтують у межах експлуатаційного утримання. 

Нагадаємо, у Печенізькій та Чкаловській громадах Харківської області тривають ремонтні роботи на трасі станцiя Гракове – Базалiївка – гребля, яка є складовою альтернативного маршруту до Вовчанської та Великобурлуцької громад. 

Раніше ми  писали, що у Харківській області шляховики підтримують у належному стані дороги державного значення, зокрема ті, які з'єднують нашу область з Луганською та кордон з росією.

Більше новин Харківська область читайте на нашому сайті.