На Харківщині роботодавці можуть отримати допомогу за працевлаштування ВПО

11.10.2023 18:22 Суспільство

Роботодавці Харківської області, які беруть внутрішніх переселенців на роботу, можуть розраховувати на державну допомогу та компенсації видатків. Для цього потрібно подати заявку через «Дію» або у найближчому центрі зайнятості.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну військову адміністрацію.

У Харківській області від початку повномасштабного російського вторгнення взяли на роботу через Обласний центр зайнятості 1553 внутрішньо переміщені особи.

Як повідомляють у ХОВА, за працевлаштування переселенців передбачається державна підтримка та компенсація видатків. Компенсації реалізуються за ініціативи Мінреінтеграції в межах інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен!».

Роботодавець може розраховувати на компенсації:

  • Працевлаштування ВПО з-поміж зареєстрованих безробітних на строк не менше ніж 1 рік за строковим трудовим договором. Роботодавцю протягом 6 місяців компенсуються витрати на заробітну плату та єдиний соціальний внесок із розрахунку не більше 13 400 гривень на місяць.
  • Працевлаштування громадян, які набули статус ВПО після 24 лютого 2022 року. Роботодавець має працевлаштувати ВПО на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), зокрема за сумісництвом із розміром заробітної плати не менше мінімальної. У цьому випадку розмір компенсації роботодавцю становить 6700 гривень протягом 2 місяців.

Заявки на отримання цих компенсацій можна подати через «Дію» або звернутися до найближчого центру зайнятості.

Нагадаємо, пошкоджений "Іскандером" будинок у Харкові відновлюватимуть у наступному році. Також нагадаємо, лише у центрі Харкова вибито три тисячі вікон. Також ми писали, що у Харкові 57 будинків залишаться без опалення. 

Нагадаємо, в Індустріальному районі Харкова почали будувати підземну школу.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко

Теги: