На ідеї жителів Харківщини виділять 50 мільйонів гривень

На ідеї жителів Харківщини виділять 50 мільйонів гривень

фото: Марина Проценко

На Харківщині цьогоріч обласний конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє» проводиться вже вшосте. Конкурсний комітет вже розпочав прийом заявок, який продовжиться до кінця лютого.

Серед нововведень є те, що  до переліку необхідних для подачі документів додано:  інформацію про партнерів, кошторис витрат  та резюме конкурсанта.  При цьому конкурсанти  повинні визначати ефективність проектів та надавати фотозвіти перед та після їх реалізації.

До ініціативної групи, що подає проект, має входити не менше ніж п’ять осіб, при цьому директор закладу, ініціативна група якого подається на участь, не може бути керівником проекту.

Також у цьому році планують збільшити співфінансування з обласного бюджету.

- Рішенням обласної ради від 8 грудня 2016 року ми програмою місцевого самоврядування на період 2017-2020 років прийняли рішення передбачити співфінансування обласного бюджету на суму 50 млн гривень. У минулому році ця сума склала 28 млн гривень, - зазначив голова Харківської облради Сергій Чернов. - Розглядаючи зміни на цей рік, це питання буде вирішуватися у сесійній залі. Подивимося наші можливості та на підтримку депутатів. Потім визначимося із остаточною цифрою. Вона точно буде більшою, ніж у минулому році.

Читайте також: Для появи Центру з реабілітації учасників АТО є два шляхи

Олександр Ушаков

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ