На строкову службу з Харківської області відправили 70 юнаків

На строкову службу з Харківської області відправили 70 юнаків

Фото: ХОДА

4 травня зі збірного пункту Харківського облвійськкомату відправили ще 70 новобранців для проходження строкової служби в ЗСУ.

Усього ж з початку проведення призовної кампанії «Весна-2018» вже понад 800 юнаків з Харківщини поповнили армійські ряди. Про це повідомили у ХОДА.

«На даний час військкомати виконали завдання весняного призову на близько 60 %. Так, 430 юнаків пішли служити до Збройних Сил України, а майже 370 – поповнили інші військові формування», — зауважив військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін.

Він також розповів, що до кінця травня його підлеглі сформують інші команди призовників-строковиків, і, таким чином, призвуть ще 600 осіб.

Довідка:

Весняна призовна кампанія на Харківщині триватиме в період з 2 квітня до 31 травня. Протягом цього часу 1400 хлопців віком від 20 до 27 років поповнять лави воїнів Збройних Сил України та інших військових формувань. Торік на Харківщині у квітні-травні на строкову службу направлено 1200 юнаків, а восени 2017 року новобранців було лише 700.

Микола Мельник

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: