Нове місце для відпочинку з'явиться на Харківщині

Нове місце для відпочинку з'явиться на Харківщині

http://www.oblrada.kharkov.ua/ru/

У одному із сіл Харківщини замість хащів та чагарників на місці, яке в народі називають просто "Лелека", з'явилася ціла територія для відпочинку.

Сьогодні колодязь із Лелекою, який є символом роду та сімейного благополуччя села Борщівка, Балаклійського району,  - у центрі уваги. Тут побудували простору дерев'яну альтанку, гойдалку для розваг, а також чарівний місток для новоствореного подружжя.

- Це наш оберіг - села, дружньої родини - батька, матері, дитини, - розповіла голова Борщівської сілської ради Лідія Шульга. - Кожне молоде подружжя приїжджає сюди і прив'язує на лелеку стрічку. Цього року ми вирішили облаштувати це місце, адже впевнені, що привабливість нашого села допоможе йти вперед.

На облаштування такого привабливого місця збиралися усі по нитці. Та головним спонсором стала місцева агрофірма. Тож "Лелека" тепер привітно зустрічатиме не тільки жителів Балаклійщини, але й туристів. Відкриття візитівки села планують на День незалежності, але до цього часу потрібно зробити ще багато.

- Це тільки перший етап. Ми плануємо посадити клумбу, обладнати тротуар та обов'язково зробити інформаційний щит, який би розповів гостям та жителям про історію села та району, -  зазначив голови Балаклійської РДА Степан Масельський. - Звичайно, плануємо провести освітлення та встановити камери для того, щоб охорона могла слідкувати за порядком.

На Балаклійщині багато історичних місць, тому тут серйозно задумуються розвивати зелений туризм, але для цього потрібно активно займатися благоустроєм. Тому таке місце відпочинку - не єдиний показник серед досягнень цього села.

- Балаклійський район системно підходить до питання організації дозвілля людей, - розповів голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. - Тому облаштування такого майданчика, яке планують закінчити до Дня незалежності, - це унікальне місце, яке варте уваги.

Спека в Харкові не відступає: що потрібно знати

Головним є те, що майданчик виконуватиме виховні функції. На цій території є можливість побудувати не лише зону відпочинку, а й презентаційну точку, яка розповідатиме про історію Балаклійщини, її героїчне минуле, визначні місця, розкриватиме туристичні можливості району.

Олександр Ушаков

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ