Пам'ятний камінь загиблим воїнам АТО встановлять у Харкові

18.04.2016 06:30 Суспільство
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Відповідне рішення було прийняте 15 квітня на засіданні міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища.

Як повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, камінь буде встановлений на пл. Повстання, недалеко від Національної академії Національної гвардії України.

«Спочатку ми там встановимо пам'ятний камінь, який буде відкритий 28 травня. А після цього оголосимо конкурс на ескізний проект меморіального комплексу воїнам, загиблим в зоні АТО, який потім з'явиться на цьому ж місці», - зазначив Ігор Терехов.

Також на засіданні було прийнято кілька рішень щодо встановлення пам'ятних дощок. Так, топонімічна комісія схвалила встановлення меморіальної дошки видатному українському педіатру Юрію Бєлоусову на будинку по пр. Правди 5, а також відомому хірургу Євгену Яковцову на будівлі по Салтівському шосе, 266в.

Також пам'ятна дошка буде встановлена на будинку по вул. Клочківській, 197-б на честь воїна-афганця Олександра Криуленка, який загинув у 1987 році.

Крім того, топонімічна комісія дала згоду на присвоєння Харківській міській клінічній лікарні № 2 імені видатного українського хірурга Олександра Шалімова, а також на встановлення меморіальної дошки працівникам заводу «Турбоатом», які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Пам'ятний знак буде встановлений на фасаді підприємства.

Микола Мельник

Автор: Менеджер сайта