«Перемога буде, це 100 %, тим більше з такими хлопцями», – історія бійця ТрО

15.09.2023 11:50 Суспільство
Фото: Харківська окрема бригада ТрО Фото: Харківська окрема бригада ТрО

Денис з позивним «Зорін» – боєць Куп’янського окремого батальйону Харківської окремої бригади Сил ТрО. До повномасштабної війни чоловік був промисловим альпіністом. 25 років свого життя присвятив цій справі. 

Історію військовослужбовця медіа «Слобідський край» розповіли у Харківській окремій бригаді сил територіальної оборони.

25 лютого 2022 року Денис попрощався з цивільним життям, зібрав рюкзак, поцілував жінку та сина і пішов у військкомат.

– У перші дні оборони Харкова було все трохи незрозуміло. Але завдяки спільним зусиллям налагодили логістику. Бойовий шлях почався з літака на Селянській у Харкові, потім шпиталь, затим захід у Коробочкине, дачі Ковеля, звільнення Харківщини, Часів Яр та південні околиці Бахмута. Добре, коли побратими поруч, а мої побратими – це окрема каста людей, з якими моє життя стало іншим. Є довіра, повага, – каже «Зорін».

Чоловік упевнений, що незабаром українські військові звільнять кожен окупований населений пункт, а Україна здобуде жадану перемогу.

– Перемога буде, це 100 %, тим більше з такими хлопцями, з якими маю честь служити пліч-о-пліч. Наша ненька Україна розквітне. Не можна лишати цю війну на наших нащадків. Треба цю погань гнати з нашої землі, – говорить Денис.

Раніше ми писали про спогади гвардійців про харківський контрнаступ.

Та про Сергія з позивним «Блєдний» – військовослужбовця Красноградського окремого батальйону Харківської окремої бригади сил ТрО.

А також про сапера з позивним «Алі», який служить у підрозділі батальйону підтримки Першої окремої бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна з липня 2022 року.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.