Переселенцям на Харківщині пропонують послуги з переїзду та транспортування: куди звертатися

24.06.2024 14:52 Суспільство
Переселенці / Фото ілюстративне, Мінреінтеграції Переселенці / Фото ілюстративне, Мінреінтеграції

У березні 2024 року громадська ініціатива Грузар розпочала реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на соціальний проєкт «Грузар».

У 2024-25 роках проєкт планує надати допомогу близько 3000 сімей. Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету на сайті та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД. Упродовж двох місяців «Грузар» надає послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей.

У 2022-23 роках допомогою скористалося близько 1500 родин (понад 5000 людей).

Для подачі заявки уважно заповніть онлайн-анкету за посиланням: https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka

Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім'ям.

Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки: +380 93 990 18 91 пн-Пт (10.00-18.00).

Нагадаємо, у Харківській області ремонтують місця компактного проживання для внутрішніх переселенців, нині визначено 67 місць. Закінчити ремонти планують до зими, адже через дії окупантів людям нікуди повертатися.

Раніше ми писали, що з п’яти населених пунктів Борівської громади планують евакуювати родини з дітьми.

Оперативні новини читайте в нашому Telegram

Автор: Галина Гришко