Борівський напрямок розглядаємо як потенційно небезпечний – Синєгубов

19.06.2024 15:37 Борова
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

З п’яти населених пунктів Борівської громади планують евакуювати родини з дітьми. 

Як передає «Слобідський край», про це 19 червня розповів начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Борівський напрямок розглядаємо як потенційно небезпечний, так само, як і північ нашої області, як і Куп’янський напрямок. Є інформація від наших військових про формування певного ударного угруповання. Це не перший раз це відбувається впродовж останнього року. І вони (росіяни. – Ред.) розглядають і всіма своїми діями демонструють, що цей напрямок вони вважають для себе перспективним, сказав Олег Синєгубов.

За його словами, останніми днями фіксується посилення обстрілів як самої Борової, так і інших населених пунктів громади. Ворог знищує цивільну інфраструктуру, завдає ударів по логістичних обʼєктах, намагається знайти слабкі місця в нашій обороні.

Олег Синєгубов повідомив, що на найближчій раді оборони за поданням районної військової адміністрації буде прийняте рішення щодо примусової евакуації з 5 населених пунктів «помаранчевої зони» родин з дітьми.

У «помаранчеву зону» входять населені пункти Загризове, Богуславка, Шийківка, Маліївка, Нова Кругляківка.

Раніше начальник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний, що зараз на території Борівської громади перебуває близько 6,7 тисячі людей. 

Нагадаємо, за інформацією 3-ї окремої штурмової бригади, ворог посилює атаки, щоб вийти на кордони Луганщини. Найближче завдання окупантів — вийти до н. п. Чернещина — Першотравневе, з подальшим захопленням населеного пункту Борова.