Позіхаючих та непосидючих учнів зустрічали оновлені школи на Харківщині (Фоторепортаж)

01.09.2016 15:10 Суспільство
фото: Марина Проценко фото: Марина Проценко
В області для багатьох навчальних закладів 1 вересня виявилось подвійним святом, адже цього дня збулася мрія і учні нарешті зайшли в оновлені класи.

Так, зранку багато людей зібралося біля  Красноградського багатопрофільного ліцею, де сьогодні  святкували свято першого дзвінка, а також те, що з цього року їхня школа стала опорною.

Відтепер ліцей відкритий не тільки для місцевих школярів, але й для учнів із сільських прилеглих шкіл.


- Починаючи із 2016 року наш ліцей став опорною школою, - розповів директор Олег Шевчун. - Натомість ми не тільки готувались до нового поповнення нашої родини, а й отримали новий сучасний клас математики.

Та на цьому головні новини для усіх присутніх на святі  не закінчилися, адже сьогодні для школи підготували ще один подарунок - новий шкільний автобус.- Ми маємо позитивну тенденцію цього року – до перших класів учнів пішло більше ніж до випускних. Ви маєте отримати якісні знання, які забезпечать вашу конкурентоздатність в майбутньому, - сказав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, звертаючись до учнів ліцею. - Маю сказати слова подяки вчителям за їх важку і благородну працю, до якої вони ставляться принципово та відповідально, виховуючи нові покоління українських громадян.

Дзвінкий дитячий сміх заполонив подвір'я навчального закладу у селі Наталине. Тут сьогодні святкують не тільки день знань, але й і те, що учні цього року підуть до оновленого НВК.- Наш навчально-виховний заклад у цьому році дуже змінився, - розповіла Наталинський сільський голова Віолета Боровська. - Справа в тому, що ми тільки й цьому році реалізували три проекти. Тепер в двох приміщеннях буде тепло, адже змінили вікна, а для дошкільнят провели капітальний ремонт.У дошкільному відділенні, де сьогодні виховують майже 50 малят тепер нові меблі та іграшки. Тут провели капітальні зміни і тепер старий дитячий садок не впізнати за сучасним та яскравим затишним дизайном.

Відзначають день знань і у Красноградському дошкільному навчальному закладі  №5 . Цей садок має  фізкультурно-оздоровчий напрям і є опорним закладом району пов'язаним із загартування та прищеплення навичок здорового способу життя дітям.

Попри те, що у 2007 році заклад увійшов у п’ятірку кращих дошкільних навчальних закладів Східного регіону України, тут стараються зберігати те, що мають і постійно оновлювати базу.  Однак в найгіршому стані знаходились вікна дитячої будівлі. В 2017 році дитсадок буде відзначати свою 50 річницю. Тож, навіть при бережливому відношенні, у вікнах з’явилися великі щілини.

Тож творчий колектив цього закладу  разом із батьками їх вихованців виявили ініціативу, і у цьому році до вже оновленого харчоблоку приєдналися і нові енергозберігаючі вікна.

- Ми вже вдруге поспіль беремо участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В цьому році в закладі замінили 28 вікон на енергозберігаючі і, таким чином, тепло і затишно стало в усіх ігрових та спальних кімнатах групових приміщень, забезпечено належні санітарно-гігієнічні умови навчання та виховання дошкільнят.До ініціативних у цьому районі приєдналися і творчий колектив  Красноградського районного Центру дитячої та юнацької творчості. В цьому році в закладі плідно попрацювали, аби створити належні умови для своїх вихованців.

 Так, провели ремонтні роботи у навчальному кабінеті, а також зробили капітальний ремонт фойє та коридору закладу та двох санвузлів. А також заклад став переможцем  обласного конкурсу міні-проектів з енергозбереження.  Завдяки чому було встановлено 29  енергозберігаючих  вікон.  
Більше кумедних фото дивіться тут

Знання чи оцінки. Які школи в Україні та у Фінлядії


Олександр Ушаков

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта