Приват24 і «Фокстрот» розпочали продаж подарункових карток

Promo
07.11.2018 12:03 Суспільство
Номінал електронних подарункових карток складає від 100 до 1000 гривень.

З 30 жовтня оформити електронну подарункову картку номіналом від 100 до 1 000 гривень можна в мобільній та у веб-версії Приват24 в розділі «Усі послуги» –> «Торговий центр» –> «Подарункові картки». Після купівлі сертифікат можна надіслати безпосередньо на електронну пошту одержувача, роздрукувати або подарувати в електронному вигляді. Такий корисний подарунок діє на онлайн- та офлайн-купівлі в усій мережі «Фокстрот».

– Наше завдання – зробити купівлі у «Фокстроті» комфортними та збільшити кількість лояльних до бренда покупців, а партнерство з Приват24 сприяє його вирішенню, – коментує виконавчий директор «Фокстроту» В’ячеслав Поврозник. – Сервісні продукти, розроблені спільно з Приват24, підвищують ефективність комунікації з клієнтами, зміцнюють їхню прихильність. У майбутньому це дозволить мільйонам клієнтів банку отримувати привілеї від «Фокстроту», не виходячи з онлайн-банку.

Подарункова картка «Фокстрот» діє без обмежень у понад 160 роздрібних магазинах «Фокстрот. Техніка для дому» по всій території України.

Читайте також: ПриватБанком покерували маленькі фінансисти з усієї України

Андрій Соха