ПриватБанк активно підключається до регіональних програм енергоефективності для ОСББ

15.06.2017 12:50 Суспільство
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Харківська облдержадміністрація та ПриватБанк підписали угоду про співпрацю за програмою енергоефективності “Теплі кредити” для ОСББ

ПриватБанк активно підключається до регіональних програм енергоефективності для ОСББ, у рамках яких об’єднання мешканців можуть здешевити кредит на потреби свого будинку, отримавши компенсацію від місцевих бюджетів. На сьогодні в Україні працює 129 регіональних програм енергоефективності. Такі програми прийняті у багатьох областях, містах та навіть деяких селах.

12 червня відповідна угода була підписана і у Харкові. Згідно з документом, Харківська облдержадміністрація компенсує до 20% витрат за кредитами, що видає ПриватБанк ОСББ та ЖБК на тепломодернізацію багатоквартирних будинків. Враховуючи те, що раніше аналогічна угода була підписана і з Харківською міською радою, “Теплі кредити” об’єднанням мешканців майже нічого не будуть коштувати.

“Так, сьогодні ОСББ та ЖБК можуть за допомогою ПриватБанку отримати компенсацію витрат по кредиту від держави – до 40% вартості, а за наявності одержувачів субсидій – до 70%, – пояснює директор ГРУ ПриватБанку у Харківській області Андрій Терещенко. - А з додатковою компенсацією від обласних і місцевих бюджетів власні витрати складуть всього 10%. Участь відразу в трьох програмах значно здешевлює “Теплий кредит”.

“Враховуючи високу значимість впровадження енергоощадних технологій, ми без жодних вагань підключилися до цієї програми, - говорить начальник департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОГА Сергій Магдисюк. - Зараз на компенсацію витрат по “Теплим кредитам” ПриватБанку обласний бюджет виділив 220 000 грн. Але вже на найближчій сесії обласної ради ця сума буде суттєво збільшена”.

Нагадаємо, що цього року ПриватБанк уперше став партнером державної програми “Теплі кредити” для ОСББ та ЖБК, пропонуючи найнижчі серед банків ставки кредитування – до 18%, без додаткових умов, прихованих комісій і застави. У рамках цієї програми об’єднання мешканців зможуть отримати кредит до 2 млн грн на строк до 7 років. Причому банк надає на 3 місяці відстрочку погашення. Фінансування проектів енергоефективності на 2017 рік становитиме 400 млн грн.

Автор: Администратор сайта