ПриватБанк допоможе сплатити комунальні послуги, не порушуючи вимоги карантину

ПриватБанк допоможе сплатити комунальні послуги, не порушуючи вимоги карантину

фото amazonaws.com

Сплатити за комунальні послуги, не порушуючи вимоги карантину і не ризикуючи здоров'ям, харків'яни та мешканці області можуть, скориставшись дистанційними каналами обслуговування.

По-перше, це унікальний сервіс Приват24. Не виходячи з дому, через комп'ютер або мобільний телефон можна оплатити всі послуги з мінімальною комісією. В умовах карантину це особливо актуально.
Для тих, хто ще невпевнено почуває себе у роботі із сучасними гаджетами чи комп'ютером, ПриватБанк запустив новий освітній проект «Сам собі банкір», який допоможе клієнтам навчитися користуватися всіма банківськими послугами, не виходячи з дому, через Приват24 і мобільний банк Privat24.
 
Цей проект адресований у першу чергу клієнтам старшого покоління, щоб вони могли на простих і доступних прикладах освоїти найпопулярніші онлайн-послуги — оплату комуналки, перекази, поповнення мобільного та оплату в Інтернеті.
 
Навчитися робити платежі, перекази та інші банківські послуги в онлайні можна на спеціальному сайті банківської онлайн-практики. Для цього потрібно просто зареєструватися на сайті за номером телефону, вибрати курс «Сам собі банкір» і витратити трохи часу на освоєння зручного і доступного Приват24.
 
А ще швидко та просто сплатити за комунальні послуги клієнти ПриватБанку можуть за безкоштовним телефоном  3700. Треба лише подзвонити та повідомити свої дані. ПриватБанк сам заплатить за рахунками.
 

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: