ПриватБанк подає касаційну скаргу на рішення Північного апеляційного госпсуду

Promo
21.11.2019 17:05 Суспільство
Фото: ПриватБанк Фото: ПриватБанк

ПриватБанк подає касацію на рішення Північного апеляційного господарського суду у справі №910/12787/17 за позовом ТОВ «Тех-Трейд-Інвест» до ПриватБанку, яким визнано недійсними окремі умови кредитних договорів з рядом компаній, пов'язаних з колишніми власниками банку Коломойським і Боголюбовим.

Як наголошується в заяві прес-служби банку, ще до націоналізації ПриватБанку в грудні 2016 року банк надавав кредити пов’язаним з колишніми власниками компаніям під процентну ставку, яка була вдвічі нижча ринкової і складала від 10 до 12 % річних у гривні.

Видачею таких «індексних кредитів» й було закладено майбутні юридичні ризики щодо стягнення з позичальників нарахованих процентів, комісій і штрафних санкцій. І саме зараз пов'язані з колишніми власниками банку недобросовісні позичальники використовують зазначені недоліки, заявляючи позови до банку про визнання недійсними окремих умов кредитних договорів.

ПриватБанк вважає судове рішення вочевидь безпідставним та необґрунтованим і безумовно оскаржить його у Верховному Суді.

Читайте також: Українці щомісяця купують у розстрочку товари в онлайн-магазинах на 300 мільйонів