ПриватБанк та Ria Money Transfer запустили сервіс прямих міжнародних грошових переказів до України

Promo
27.10.2019 15:00 Суспільство
Фото: ПриватБанк Фото: ПриватБанк
ПриватБанк першим в Україні в партнерстві з одним зі світових лідерів у галузі платіжних послуг Ria Money Transfer запустив новий сервіс з переказу коштів.

Тепер клієнти ПриватБанку можуть отримувати грошові перекази RIA в євро (EUR) або доларах США (USD) безпосередньо на рахунок або картку – без візиту в банк або використання дистанційних каналів самообслуговування.

Щоб отримати грошовий переказ RIA з будь-якої країни світу напряму на банківський рахунок або картку, потрібно під час відправки переказу просто зазначити номер рахунку або картки. Одержувач отримає повідомлення від банку про надходження грошей.

— Наше партнерство з RIA, однією з найбільших світових систем грошових переказів, що динамічно розвивається, дає українцям ще більше можливостей підтримати одне одного, в якій би точці світу вони не перебували, — говорить керівник напрямку грошових переказів ПриватБанку Марія Страшко. — Завдяки використанню найсучасніших технологій ми зробили отримання міжнародних переказів простим і комфортним, без додаткових зусиль з боку одержувача, що дозволяє ПриватБанку залишатися національним лідером цього ринку.

Читайте також: ПриватБанк збільшив чистий прибуток до 27,4 млрд грн за результатами 9 місяців року