ПриватБанк у Харкові спростив життя автомобілістів

Promo
16.05.2019 10:15 Суспільство

Запропоновано кілька способів зручної мобільної оплати за паркування.

З початку травня клієнти ПриватБанку можуть сплачувати за паркування КП “Харківпарксервіс" за допомогою смартфона через Приват24. Така можливість дуже спростить життя автомобілістам. Їм тепер не треба шукати готівковий дріб'язок, чекати паркувальника, зберігати квитки. І вони не піддаються ризику бути оштрафованими за те, що забули або не змогли продовжити термін паркування. А ще — це прозора і зручна схема, за якою гроші точно потрапляють до міського бюджету, а не в кишеню непорядним ділкам.

ПриватБанк пропонує кілька способів зручної мобільної оплати за паркування. У застосунку Приват24 треба зайти в меню “Транспорт/Паркування”, визначити геопозицію, вказати час паркування та номер автівки (номер залишається в базі, і наступного разу його вводити вже не треба), вказати карту і провести оплату. У разі необхідності можна продовжити термін паркування дистанційно. Оплата береться мінімум за одну годину.

Так само оплатити за паркування можна через QR-код. Відповідні зображення з унікальними даними розташовані на всіх парковках. В QR-коді зашифрована інформація про адресу парковки та вартість послуги. Зображення треба відсканувати смартфоном також через Приват24, вказати номер машини (один раз і на подальші паркування), зазначити карту і оплатити паркування.

Факт оплати миттєво відображається в базі інспекції з паркування. Саме співробітники цієї інспекції контролюють правильність стоянки або паркування. Вони ж і виписують штраф за порушення. Штраф може складати від 255 до 510 гривень. Інспектори оснащені відеореєстраторами та користуються планшетами або смартфонами, за допомогою яких фіксують факти порушень або перевіряють сплату за паркування.

Сервіс ПриватБанку позбавляє місцеву владу великих витрат на встановлення паркоматів та виключає людський фактор у проведенні оплат паркування. Автомобілісти не контактують з паркувальниками та контролерами, заощаджують свій час, можуть сплачувати за паркування, не виходячи з авто, або дистанційно. Мобільна оплата за паркування, крім Харкова, успішно працює у Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську.

Читайте також: ПриватБанк запустив безкоштовні перекази з Польщі