ПриватБанк відкриває сезон шопінгу в Європі

Promo
30.05.2019 13:01 Суспільство
В Україні відкрився новий сезон для любителів шопінгу в Європі – з 25 травня до кінця серпня ПриватБанк та TaxFree4U виплачуватимуть клієнтам банку додатковий бонус 5 євро до суми першого відшкодування.

Участь в акції не вимагає реєстрації, достатньо здійснити купівлі на суму від 500 євро та отримати повернення ПДВ за сервісом TaxFree4U. Також серед усіх учасників акції буде розіграно подарунковий сертифікат на 500 євро, крім того, якщо повернення ПДВ зараховується на картку Masterсard, клієнти мають нагоду отримати додаткові подарунки від міжнародної платіжної системи.

Щоб отримати бонус 5 євро за шопінг у Європі, потрібно завантажити мобільний додаток на смартфон з App Store або Google Play, зареєструвати картку ПриватБанку в додатку та ввести промокод PRIVAT. У рамках співпраці ПриватБанку та TaxFree4U клієнти банку можуть отримувати повернення ПДВ з купівель на території Іспанії, Італії, Франції та Німеччини. Це можуть бути як великі торгові центри, так і приватні магазини.

Для повернення tax free за допомогою TaxFree4U додайте інформацію про поїздку та завантажте чеки на куплені товари. Коли додаток автоматично сформує декларацію повернення ПДВ, її потрібно роздрукувати та пред’явити митному офіцеру в аеропорту вильоту. Декларацію з печаткою митниці та оригінали чеків можна залишити в партнерів TaxFree4U в аеропортах Європи або надіслати в український офіс компанії. Повернення ПДВ буде зараховано протягом 7 днів на картку ПриватБанку без додаткових комісій.

Читайте також: