ПриватБанк запускає новий «інкубатор» для підприємців

Promo
01.03.2019 15:20 Суспільство
Фото: dpchas.com.ua Фото: dpchas.com.ua
У березні в Україні стартує нова хвиля «Бізнес-Інкубатора» — безкоштовного освітнього та мотиваційного проекту для підприємців, який проводить ПриватБанк.

Як повідомив керівник напрямку МСБ ПриватБанку Сергій Клюєв, в новому сезоні проекту банк збирає виняткову команду спікерів, щоб дати підприємцям більше нових компетенцій і знань.

— ПриватБанк обслуговує майже 70 % всіх українських підприємців, і ми продовжуємо підтримувати малий бізнес не лише сучасними і якісними банківськими послугами, програмами фінансування бізнесу, а й корисними інформаційними сервісами та мотиваційними програмами, — повідомив Сергій Клюєв. — Цього року ми плануємо розширити географію міст і провести семінари для підприємців у тих регіонах, де ще не були. Минулого року ми провели 28 бізнес-івентів та навчили близько 6 000 підприємців.

Новий сезон "Бізнес-Інкубатора" ПриватБанку стартує 4 березня в Києві, його спікерами стануть Давид Браун, CEO Weblium і перший заступник міністра економічного розвитку України Максим Нефьодов. Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/AQRSRa

Проект «Бізнес-Інкубатор» — це освітня платформа для підприємців у рамках національної програми “КУБ” (Країна успішного бізнесу), місія якої – створення екосистеми навчання й підтримки бізнесу, збільшення кількості успішних підприємців. Кожен представник бізнесу може приєднатися до програми й безкоштовно отримати або вдосконалити свої знання.