Реконструкція в центрі Харкова: ККЗ «Україна», «Каскад» і кафе «Кристал»

04.05.2017 06:00 Суспільство
Фото: stroyobzor.ua Фото: stroyobzor.ua
В саду Шевченка реконструюють ККЗ «Україна» і «Каскад».

Про це 3 травня, під час прямої телефонної лінії в газеті «Вечірній Харків», повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, повідомляє сайт Харківської міської ради.

«У бюджеті міста на цей рік закладені гроші на проектування реконструкції ККЗ «Україна». Там треба і фасадом зайнятися, і покрівлю переробити, і зробити вбудовані туалети. Ми чітко розуміємо, як привести цю будівлю до ладу», - зазначив перший віце-мер.

Також, за його словами, серйозна реконструкція очікує і на фонтан «Каскад». Незабаром буде розроблена необхідна проектно-кошторисна документація.

Готуємося до випускного балу: покупки, ціни, тренди (Фото) 

«Цей об'єкт не раз намагалися реконструювати, але сьогодні, бачачи його стан, ми розуміємо, що підхід повинен бути інший. «Каскад» стане виглядати абсолютно по-іншому. Частину робіт плануємо почати вже цього року», - повідомив Ігор Терехов.

Відповідаючи на запитання про реконструкцію саду ім. Шевченка і долю різних об'єктів, які там знаходяться, він також розповів про те, що буде із знаковим для багатьох поколінь харків'ян кафе «Кристал».

«Воно цілком вписується в нову концепцію саду Шевченка, але, може, доведеться трохи змінити фасад. Думаю, воно зобов'язане там залишитися», - підкреслив перший віце-мер.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта