Рівень безробіття в Харківській області: коментар експертів

22.12.2016 12:12 Суспільство
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Порівняно з відповідним періодом минулого року рівень зайнятості в області вдалось підвищити.

За словами заступника директора Департаменту соціального захисту ХОДА Тетяни Печури, у 2016 році  порівняно з відповідним періодом минулого року вдалось підвищити рівень зайнятості в області, який наразі складає 59,7 %.

«Однак рівень зайнятості осіб із інвалідністю працездатного віку складає 45 %, - відмітила Тетяна Печура. - Оскільки працевлаштування зазначеної категорії громадян має свої особливості, з метою покращення зайнятості таких осіб обласною адміністрацією надано низку пропозицій Кабінету Міністрів України та Мінсоцполітики».

Як зазначив заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Тостих, їх служба першочергову увагу приділяє особам, які повною мірою не спроможні конкурувати на ринку праці. Так, за його даними, у 2016 році за сприяння служби зайнятості було працевлаштовано 13,8 тис. осіб з числа молоді віком до 35 років, 620 осіб з інвалідністю, 347 демобілізованих учасників АТО, 657 внутрішньо переміщених осіб, - передає сайт ХОДА. 

Скільки коштуватиме достроковий вихід на пенсію 

Нагадаємо:

Харківська область єдина в країні використовує механізм надання допомоги по частковому безробіттю з метою запобігання настання масового вивільнення працівників. «На ці цілі протягом 2016 року 8 підприємств області отримали з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття майже 2 млн грн. Завдяки злагодженій роботі влади та соціальних партнерів ринок праці області залишається стабільним і прогнозованим», - підсумував Анатолій Тостих.

Члени комітету прийняли рішення щодо продовження терміну компенсації витрат 8 роботодавцям, які працевлаштували 8 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, що надасть змогу зберегти робочі місця для переселенців.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта