Що буде з тарифами на тепло у Харківській області – коментар ХОДА

26.01.2021 13:55 Суспільство

Сьогодні, 26 січня, в Харківській ОДА повідомили, що в цьому опалювальному сезоні ціни на теплопостачання в області не зростатимуть.

Із початку опалювального сезону 2020-2021 у більшості населених пунктів Харківщини послуги з теплопостачання надаються за тарифами попереднього опалювального періоду. Про це сьогодні, 26 січня, повідомив радник голови ХОДА Сергій Магдисюк. Він зазначив, що відповідна домовленість досягнута з місцевою владою у громадах.

– Органи місцевого самоврядування запевнили Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ХОДА, що допрацюють опалювальний сезон згідно з тарифами минулого року. Тарифи на тепло, гарячу, холодну воду та водовідведення підвищуватись до кінця опалювального сезону не будуть, – наголосив Сергій Магдисюк.

Нагадаємо, встановлення тарифів на комунальні послуги є одним з ключових повноважень органів місцевого самоврядування. А ось ціну на газ наразі регулює Київ. Так, за дорученням Президента України Кабмін ухвалив рішення щодо граничної ціни на газ на рівні 6,99 гривні за кубометр. Також НКРЕКП визначила максимальну ціну на розподіл газу до 1,79 гривні за кубометр. Оновлені ціни на газопостачання діятимуть з 1 лютого до кінця опалювального сезону. Тож оновлені платіжки жителі області отримають у березні.

Читайте також: Куп’янську владу звинувачують у непрозорому тендері