Сироробний завод під Харковом відновив роботу

27.07.2017 11:58 Суспільство
Фото: ХОДА Фото: ХОДА
На підприємстві реконструювали обладнання, запустили першу лінію та вже набрали до штату 120 працівників.

27 липня під час робочої поїздки до Великобурлуцького району відновлене підприємство відвідала голова ХОДА Юлія Світлична.

«Великобурлуцький район раніше славився виробництвом своїх сирів. «Сири Бурлука» були знані на території всієї України, але 5 років тому завод припинив свою роботу, і не було перспективи щодо відновлення виробництва, - розповіла керівник ХОДА. - Ми знайшли інвестора, інвестор повірив владі. І на сьогодні вже маємо результат».

Протягом червня - липня 2017 року сироробний завод реконструювали. Більше того, зараз виробництво сертифіковано за міжнародними стандартами якості ISO 9001:2000. Підприємство стало одним з перших у регіоні, де реалізується проект європейської системи контролю якості ХАССП. Зараз на підприємстві вже працює перша лінія - з виробництва сухого молока.

Читайте також: У Харкові проблеми з інсуліном. Подробиці

«Є домовленість з інвестором, що в жовтні вже візьмуться до виробництва сиру, й піде лінійка нових видів сирів. Також будуть відновлювати рецептуру сирів, які тут вироблялися раніше, - повідомила Юлія Світлична. - На даний момент до штату підприємства вже набрали 120 співробітників, я сподіваюся, що з 2018 року ми будемо мати тут до 400 робочих місць, і потужності будуть повністю завантажені».

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта