Скандал під Лозовою: батьки занепокоєні станом шкільного автобуса

18.09.2017 09:10 Суспільство
Фото з соцмереж Фото з соцмереж
У Лозівському районі занепокоєні батьки скаржаться на стан шкільного автобуса, який щодня возить їхніх дітей до опорної школи за 30 км.

Спочатку для  школярів із села Перемога до Краснопавлівської опорної школи курсував новий автомобіль. Проте кермував ним водій, який, за словами батьків, мав проблеми зі здоров’ям.

– Траплялося так, що медсестра навіть не допускала цього водія до рейсу через його проб­леми з артеріальним тиском, – розповіла Маргарита, мама одного
з учнів, яка бачила цю ситуацію на власні очі. – Тоді діти не поїхали до школи.

Ці факти підтвердили і в управлінні освіти, молоді та спорту Лозівської РДА. Тоді водія справді не пустили в рейс, а до підвезення долучилися батьки.
– Цей водій має великий досвід роботи та пройшов двічі у цьому році медичний огляд – перший перед працевлаштуванням, а другий – коли виникла вищезгадана ситуація, – пояснила начальник управління освіти, молоді та спорту Вікторія Бойко. – Є висновки медичної комісії, які підтвердили те, що стан особи дозволяє керувати транспортом, тому підстав для звільнення у нас не було.

Але прохання батьків виконали, щоправда, з водієм змінили і транс­портний засіб.
– Водія «перекинули» на інший маршрут, а дітей тепер підвозить старий автобус. У ньому 19 місць, а дітей – 33, – розповіла мама учня. – Водієві доводиться робити два рейси, аби доставити до школи всіх дітей. У транспорті немає вогнегасника, а нещодавно автобус узагалі задимів.

В управлінні погоджуються, що автобус справді не новий, 1983 року випуску, і не вміщує всіх дітей, але поки що не мають можливості придбати новий, хоча у планах керівництва таке завдання є.

– Цей автобус відповідає своїм технічним умовам, – додала Вікторія Бойко. – Повернути попередній транспорт ми не можемо, адже в цьому разі потрібно, щоб водій жив у тому населеному пункті, звідки він возить школярів, адже переганяти на стоянку транспорт економічно не обґрунтовано. Новий водій живе в іншому населеному пункті, тому він працює на меншому та економнішому автобусі.

Призначено голів двох районів Харківської області

Деталіше про технічний стан громадського транспорту, який курсує як у межах міста, так і дорогами області читайте у статті.

Олександр Ушаков

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта