Скільки пар одружилося у День закоханих на Харківщині

16.02.2017 09:35 Суспільство
Фото з соцмереж Фото з соцмереж
14 лютого у День закоханих у РАЦСах Харківщини був справжній ажіотаж. Пари, які хочуть розписатися у знакові дати, подають заяви за рік.

У День закоханих 14 лютого на Харківщині шлюб взяли 144 пари. За словами в. о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяни Єгорової, у День закоханих у РАЦСах області був справжній ажіотаж.

- 144 шлюби - це велика кількість, враховуючи те, що свято припало на вівторок, а у нас активні дні - четвер, п'ятниця, субота, - зазначила в.о. начальника відділу державної реєстрації. - Тому органи реєстрації працювали за повним графіком, а пари подавали заяви за півроку, щоб розписатися у День закоханих.

Всього по області діє 44 відділи державної реєстрації актів цивільного стану та дві організації, які надають експрес-послуги "Шлюб за добу".  

Експрес-послугою у День закоханих скористалися дев'ять пар.

-  Для цих організацій - це нормальна кількість, - зазначила спеціаліст - Деякі пари так поспішали, що навіть відмовилися від церемонії.

Найпопулярнішими датами для реєстрації шлюбу, за словами Тетяни Єгорової, залишаються знакові дати. Наприклад, 07.07.2017 рік.

- Щоб розписатися в такий день, люди за рік подають заяви, наприклад, учора надійшла заява на церемонію восьмого серпня 2018 року, - додала фахівець.

Рекордсмени подорожчання: як змінилися ціни на Харківщини


Олександр Ушаков

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта