Служити в армію кличуть поліцейських та прокурорів

24.05.2016 08:48 Суспільство
Фото: zn.ua Фото: zn.ua

Цього року службу зайнятості повідомили про вивільнення 25 тис. працівників МВС та понад 21,5 тис. податківців. Минулого року також було вивільнення понад 5 тис. прокурорів.

Усім цим людям потрібно шукати нову роботу. Вивільненим з роботи співробітникам МВС, Державної фіскальної служби та прокуратури служба зайнятості рекомендує звернути увагу на проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України. 

Як повідомив виконуючий обов’язки Голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко, нині на обліку перебувають близько 5200 правоохоронців (понад 3200 колишніх співробітників МВС, близько 1300 податківців та 700 прокурорів). 

- Якщо вивільнений правоохоронець вирішить підписати контракт із ЗСУ, йому буде необхідно звернутись до найближчого центру зайнятості або військкомату. Там його проконсультують про наявні вакансії у різних військових частинах та ознайомлять із усіма пільгами та виплатами для військовослужбовців за контрактом, - додав  Сергій Кравченко.

Житловий квартал для воїнів АТО може з’явитися під Харковом

Нагадаємо, військовослужбовець служби за контрактом (солдати і сержанти) та призвані у рамках мобілізації можуть розраховувати на зарплату від 7 тис. грн.; командир бригади – 14 тис. грн.; командир батальйону – 12 тис. грн.; командир роти – 10 тис. грн.; командир взводу – 9 тис. грн. Військовослужбовці, які виконують завдання в зоні проведення АТО будуть отримувати додаткове фіксоване грошове забезпечення, незалежно від військового звання та посади.

Максим Грек

Автор: Администратор сайта