Більше грошей планують виділяти на міні-проекти в області

01.12.2016 06:10 Суспільство
Фото автора Фото автора
Про це заявив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час робочої поїздки в Мерефу.

Огорожа на стадіоні, обладнання спортивних майданчиків, заміна вікон у навчальних закладах та ін. – усе це зробили за рік у Мерефі завдяки перемогам в обласному конкурсі «Разом у майбутнє».  Крім цього в місцевому будинку культури нарешті зробили капітальний ремонт електромережі.

За словами директора БК Ірини Сердюк, колектив цієї установи не збирається зупинятися на досягнутому.

– Ми й далі братимемо участь у цьому конкурсі. Два проекти ми вже написали. Перший – із заміни одягу сцени та її обладнання, а другий – капітальний ремонт танцювального залу та залу урочистостей. Далі беремося за ремонт у вестибюлі, бо до заміни електромережі там практично не було світла. Треба поступово все ремонтувати, адже тут уже майже сорок років нічого не робилося, – підкреслила Ірина Сердюк.

І судячи з подальших слів Сергія Чернова, шанси на реалізацію задуманого в наступному році як у Мереф’янського будинку культури, так і в інших конкурсантів області дуже непогані.

– 8 грудня на черговій сесії облради я ініціюватиму, щоб співфінансування наших проектів було збільшено, – сказав голова Харківської обласної ради. – У цьому році облбюджет виділив 30 млн, а реалізували проектів на 60 млн. Буду ініціювати, щоб у бюджеті було закладено 50 млн, а значить, ми могли б реалізувати проекти на 100 млн. Якщо депутати підтримають мене в цьому питанні, то в наступному році переможців буде не 400, а близько 600.

Більше про реалізацію міні-проектів в Мерефі читайте тут.

Савелій Мякушко

Джерело: SLK
Автор: Менеджер сайта