Спортивні майданчики зі штучним покриттям з`являться у кожному районі області

14.08.2017 06:45 Суспільство
Фото: ХОДА Фото: ХОДА
Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична.

За її словами, за рік у 27 районах області буде побудовано 27 міні-стадіонів – майданчиків зі штучним покриттям. Також встановлять гімнастичні та тренажерні майданчики.

"До реалізації проекту залучимо кошти з різних джерел: кошти ФФУ, бюджетів різних рівнів, інвестиційні та спонсорські кошти. Маємо домовленість з президентом Федерації футболу України Андрієм Павелком щодо співпраці в даному питанні", — розповіла керівник ХОДА.

Перший крок до реалізації поставленого завдання буде зроблено вже цього року – на будівництво спортивних майданчиків у районах області виділено 12,4 млн грн з обласного бюджету. Цим коштом буде побудовано 10 майданчиків із синтетичним покриттям, 10 – з гімнастичним обладнанням та 10 – з тренажерним обладнанням.

Еліна Світоліна підніметься на четверту сходинку світового рейтингу

«Мету, яку ми ставимо перед собою, - надати можливість кожному жителю області займатися фізкультурою та спортом у комфортних умовах. Адже спорт – це здоров’я, це майбутнє нації», - наголосила Юлія Світлична.

Нагадаємо, в 2016 році в області було розморожено будівництво фізкультурно-оздоровчих комплексів, яке зупинилося ще в 2012-му. ФОКи вже побудовані у Вовчанському та Первомайському районах. Зараз будуються ще три споруди – в Красноградському, Золочівському районах та селищі Пісочин Харківського району.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта