Талони на харчування тимчасово вводять на Харківщині

19.08.2015 13:15 Суспільство
Фото: zmi.ck.ua Фото: zmi.ck.ua

Уряд Німеччини, Німецький Червоний Хрест спільно з Червоним Хрестом України почало в Харкові реалізацію проекту з надання матеріальної допомоги вимушеним переселенцям

Як повідомив сьогодні, 19 серпня, регіональний координатор проекту Олександр Жиленков, на ці цілі було виділено 1 млн євро.

«Гроші будуть використані лише для потреб переселенців Харкова та Харківської області, оскільки саме Харківська область є лідером за кількістю внутрішньо переміщених осіб. Суть проекту полягає в тому, що щомісяця протягом семи місяців 6 тисяч чоловік пільгових категорій отримуватимуть ваучер на 500 грн, який можна отоварити в супермаркеті «Рост», а саме: купити продукти харчування, побутову хімію і т.д. Саме ця торгова мережа виграла відповідний тендер », - розповів Олександр Жиленков.

За його словами, серед тих, хто буде отримувати матеріальну допомогу, - багатодітні сім'ї, одинокі матері, вагітні жінки, пенсіонери старше 70 років, інваліди всіх груп, сім'ї, які взяли прийомних дітей і ін. При цьому переселенці, які проживають у віддалених містах Харківської області, зможуть отримувати ваучери відразу за кілька місяців.

«Це вже не перший наш спільний проект і, сподіваємося, що не останній. Німеччина завжди готова прийти на допомогу країнам, де склалася настільки складна ситуація, як зараз в Україні, де страждають люди », - зазначив представник Німецького Червоного Хреста Харіс Алієвич.

Роман Шупенко

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта