TransferGo і ПриватБанк здійснили понад 500 тисяч переказів з Європи до України

Promo
03.03.2019 15:00 Суспільство
Фото: unian.ua Фото: unian.ua

За 4 місяці співпраці на українському ринку глобальний онлайн сервіс TransferGo і український ПриватБанк здійснили більш ніж 500 тисяч грошових переказів із Європи в Україну на суму понад 100 мільйонів євро. Про це було оголошено на спільній прес-конференції компаній, яка відбулася в Києві.

За словами Генерального директора і співзасновника TransferGo Даумантаса Двілінкаса, глобальний ринок онлайн переказів з року в рік стрімко зростає і, згідно з останніми статистичними даними, в 2018 році його частка склала понад 35 %, що на 5 % більше, ніж у 2017 році.

– Ця тенденція демонструє зростаючий споживчий попит на доступний, швидкий і зручний цифровий продукт. У зв'язку з цим, ми раді співпраці з нашим інноваційним партнером ПриватБанком у наданні саме такого продукту українському споживачеві, – зазначив Даумантас Двілінкас.

Як каже керівник управління міжнародних грошових переказів ПриватБанку Марія Страшко, все більше українців віддають перевагу міжнародним грошовим переказам онлайн.

– Так, наприклад, у 2018 році більше 1,8 мільйона наших клієнтів скористалися онлайн послугою міжнародних грошових переказів, здійснивши транзакцій на 25 % більше, ніж у попередньому році. Оскільки ринок має досить високий потенціал, разом з нашим бізнес-партнером TransferGo ми й надалі сприятимемо розширенню ринку і просуванню міжнародних грошових переказів онлайн, які є найбільш безпечними, швидкими і доступними, – розповідає Марія Страшко.

Варто відзначити, що TransferGo обслуговує дешеві, швидкі та безпечні грошові перекази онлайн із 34 країн світу в Україну. Послугам сервісу довіряють більш ніж 110 тисяч українців у країнах Європи, які мають можливість переказувати гроші своїм близьким в Україні, використовуючи різні варіанти грошових переказів. За даними TransferGo, в 2018 році найпопулярнішими варіантами доставки грошових переказів серед українців були «зараз» (доставка в Україну за 30 хвилин) і «безкоштовно» (нульова комісія при відправці грошей в Україну з банківського рахунку).

У даний час 62 % всіх грошових переказів в Україну здійснюється за допомогою мобільного додатку TransferGo, який був успішно адаптований українською мовою для Android і iOS.