Трьох керівників звинуватили у хабарі на двісті тисяч гривень за зупинку

23.10.2017 07:05 Суспільство
Фото:www.zhitomir.info Фото:www.zhitomir.info
Харківська місцева прокуратура №2 передала до Київського районного суду Харкова обвинувальний акт відносно трьох керівників одного із приватних акціонерних товариств.

Вони вимагали та отримали від харків'янина 200 000 грн за продаж нежитлового приміщення - зупинки громадського транспорту.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області, за інформацією керівника місцевої прокуратури Олександра Фільчакова, досудовим розслідуванням встановлено, що 56-річна заступник директора ПрАТ, вступивши у злочинну змову з 57-річним директором акціонерного товариства та 50-річною керівницею одного з відділів, намагалася без проведення обов'язкових зборів акціонерів укласти договір купівлі-продажу нежитлового приміщення, яке перебувало у власності товариства.


За цю послугу жінка попросила у харків'янина, який хотів придбати та використовувати зупинку у якості торгівельного павільйону, 250 тис. грн. З них 50 тис. грн. вона запропонувала заплатити офіційно, а ще 200 тис. грн. передати їй особисто за згоду на продаж.

Всім 3 керівникам інкримінується злочин, передбачений ч. 4 ст. 368-3 КК України (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми групою осіб).

Нагадаємо, викрили зловмисницю "на гарячому" у квітні поточного року.

Санкція статті передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Читайте також: Патрульні запобігли самогубству харків’янина

Максим Грек

Автор: Администратор сайта