У харківських школах завтра відключать опалення задля економії

21.03.2014 13:23 Суспільство
http://intellect-school.kiev.ua/ http://intellect-school.kiev.ua/

На час весняних канікул у шкільних навчальних закладах відключать опалення з метою економії бюджетних коштів.

Про це сьогодні, 21 березня, під час брифінгу повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, тепло не подаватимуть до школи вже із завтрашнього дня і до 30 березня - останнього дня канікул. У разі, якщо на вулиці похолоднішає, тепло включать перед початком навчального процесу, якщо ж температура навколишнього повітря буде такою ж, як зараз, то опалення після канікул не запустять. Як зазначила Ольга Деменко, це вимушений захід, до того ж температура повітря становить удень 13-15 градусів зі знаком плюс. А економія грошових коштів за ці 9 днів складе близько 4 млн грн.

Також Ольга Деменко зазначила, що в дитячих садках і позашкільних установах - спортивних школах, клубах за місцем проживання, палацах творчості - теплопостачання не припинятиметься.

Як зазначила директор департаменту, щоб вчителі під час канікул не мерзли в школах, їм рекомендують організувати відвідування з дітьми пам'яток і музеїв міста. Крім того, Міністерство освіти дозволило заходи навчальної практики, які, як правило, проводять наприкінці навчального року, перенести на весняні канікули. Тому педагоги разом з дітьми відправляться на екскурсії в музеї та на виставки.

За словами директора Департаменту освіти, економія коштів не торкнеться організації харчування в шкільних і дошкільних установах.

- Це стосується і молока для першокласників, і сніданків для дітей 1-4 класів. Діти від 6 до 9 років повинні отримувати харчування кожні чотири години, - підкреслила Ольга Деменко.

Автор: Администратор сайта