У Харкові відкриють новий офіс БТІ

03.08.2017 07:38 Суспільство
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Новий фронт-офіс КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» планують відкрити на пл. Павлівській, який буде працювати до завершення реконструкції основної будівлі БТІ.

Про це 2 серпня повідомив директор Департаменту реєстрації Олег Дробот.


У головному офісі БТІ будуть займатися всіма питаннями, пов'язаними з реєстрацією нерухомості в Харкові. Він буде обладнаний терміналами електронної черги та платіжними терміналами, де можна буде оплатити всі послуги підприємства на місці.

«Ми на цьому комунальному підприємстві створюємо нову модель обслуговування харків'ян, де будуть створені комфортні умови і будуть надаватися якісні послуги», - підкреслив Олег Дробот.

Фахівці підприємства також надаватимуть безкоштовні і платні консультації з усіх питань в сфері реєстрації нерухомості. Крім того, в КП «БТІ» планують відкрити «гарячу» телефонну лінію. Зараз співробітники, які будуть працювати в удосконаленому Бюро технічної інвентаризації, проходять професійні та психологічні тренінги.

За словами директора Департаменту реєстрації, повний перелік послуг і їх вартість будуть розміщені в новому офісі БТІ. Новий фронт-офіс БТІ планується відкрити на початку вересня.

Автор: Администратор сайта