У садках Немишлянського району відкриють нові групи

15.08.2017 08:50 Суспільство
Фото: UaUa.INFO Фото: UaUa.INFO
П'ять нових груп буде створено в двох дитячих садках Немишлянського району, які відкриються в 2017 році.

Дитячий садок № 394 на пр. Московському, 250-б не працював 22 роки. Довгий час тут знаходилася податкова, і тільки торік, завдяки ініціативі міської влади і депутатів усіх рівнів, будівлю повернули місту, щоб знову зробити в ньому дитячий садок. 


Усього дошкільний заклад розрахований на 12 груп, і цього року в ньому відкриють дві перші групи - ясельну і дошкільну - для 45 дітей.

Як повідомила начальник управління освіти Адміністрації Немишлянського району Світлана Логачова, внутрішні будівельні роботи в дитячому садку вже завершили, зараз упорядковують прилеглу територію і утеплюють фасад будівлі.

«Ми вже закупили меблі для цих груп, постільні приналежності, м'який інвентар. Зараз завозимо технологічне обладнання і посуд», - повідомила Світлана Логачова.

В іншому новому дитячому садку - № 73 на вул. Балканській, 17-а - відкриють три групи для 85 дітей. В управлінні освіти зазначили, що ситуація з цим дошкільним закладом схожа, воно теж не працювало 22 роки. Новий дитячий садок в цьому районі зараз дуже потрібен, оскільки сусідній вже переповнений на 70 %.

В одному з районів Харкова введений карантин

Світлана Логачова зазначила, що, перш ніж приступити до капітального ремонту груп, в будівлі відремонтували мережі, покрівлю, замінили всі вікна і двері. Зараз упорядковують територію дитсадка, а незабаром на ній встановлять нові павільйони та ігрові дитячі майданчики.

Зазначимо, що всі групи в цих нових дитячих садках уже укомплектовані відповідно до програми електронної реєстрації в дошкільні навчальні заклади Харкова.

Автор: Администратор сайта