У Харкові стало простіше перевзути свій легковик

Promo
17.12.2018 13:44 Суспільство
Фото:carbook.ua Фото:carbook.ua

Відтепер будь-які засоби догляду за легковиком та запчастини до нього стали більш доступні. Забрати необхідний товар можна відразу, а сплачувати за нього трьома рівними частинами без комісій та майже без переплат.

У Харкові мережа магазинів автозапчастин «АТЛ» приєдналася до сервісу ПриватБанку «Оплата частинами»

— Приємно, що наші нові партнери пішли на цей крок напередодні зимового автосезону, — розповідає керівник напрямку «Оплата частинами» ГРУ ПриватБанку у Харківській області Олексій Піунов. — Перевзути свого чотириколісного помічника на зимову гуму можна швидко і дешево.  До мережі «АТЛ» входять п'ять магазинів у Харкові і ще більше двох десятків по всій Україні. Якісні фірмові колеса та автогума, запчастини та аксесуари коштують дорого. Але тепер автолюбителям не доведеться довго збирати кошти, купувати неякісні підробки або взагалі відмовлятися від своєї мрії. Відтепер всі клієнти ПриватБанку можуть придбати необхідне на викуп майже без переплат. А ще і отримати фактичну знижку — 1 % від суми покупки на бонусний рахунок «Бонус Плюс».

Для того щоб купити товар або сплатити за послугу кількома платежами з переплатою всього 0,01 % річних на всю суму, потрібна тільки пластикова картка ПриватБанку. Жодних прихованих коміcій і cтраховок немає. Клієнт має можливість достроково погaсити зaборгованість з кредиту так само без додаткових комісій.

Дізнатися доступну cуму ліміту із сервісу «Оплата чaстинами» можна, відправивши SMS на номер 10060 з текстом chast. Оформляють покупку відразу у касі магазину. Для цього достатньо повідомити продавцеві про бажання скористатися програмою і розрахуватися карткою ПриватБанку. Жодних додаткових документів, погоджень та складання дoговорів не потрібно. Уся процедура займає кілька хвилин.

У Харківській області більше 2,5 тис. торгових точок підключили сервіс ПриватБанку «Оплата частинами». Дізнатися адреси всіх магазинів-пaртнерів можна на сайті банку. З початку року у регіоні сервісом скористалися більше 54 тис. клієнтів. Вони придбали товарів на 370 млн гривень. Лише на «Чорну п’ятницю» у Харкові майже 2 000 клієнтів за допомогою «Оплати частинами» «скупилися» на 13 500 000 гривень.

Читайте також: У Харківській області стали менше виробляти м'яса