У Харкові вводять єдиний електронний квиток: як бути пільговикам

У Харкові вводять єдиний електронний квиток: як бути пільговикам

Фото: transport.sumy.ua

З 1 грудня Харків переходить на систему єдиного електронного квитка. Спочатку її запустять в наземному електротранспорті, а з 1 січня — в Харківському метрополітені.

З введенням в Харкові з 1 грудня системи єдиного електронного квитка «Eticket» представники пільгових категорій їздитимуть у трамваях, тролейбусах і метро за посвідченнями і картами пільгового проїзду старого зразка. Про це 29 листопада повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

«Ті люди, у кого була карта пільгового проїзду в метрополітені, вони зможуть нею користуватися і в метро, і в наземному електротранспорті. У кого картки не було, користуються своїми посвідченнями. Про час і місця, де вони зможуть отримати нові карти пільгового проїзду, ми повідомимо додатково. Тому що, якщо зараз спрямувати людей до районних управлінь праці та соціального захисту - виникне ажіотаж, а ми хочемо зробити цю процедуру зручною для харків'ян», — підкреслив Євген Водовозов.

За його словами, сьогодні ведуться переговори з багатьма банками, щоб зробити цей процес максимально комфортним і швидким.


Нагадаємо, з 1 грудня Харків переходить на систему єдиного електронного квитка. Спочатку її запустять в наземному електротранспорті, а з 1 січня - в Харківському метрополітені. Придбати і поповнити проїзні картки на суму до 500 грн можна буде через спеціальні термінали, які будуть встановлені на зупинках наземного транспорту і в вестибюлях метро.


Читайте також: Боротьба зі сміттям: чи приживеться досвід Польщі в Україні

Микола Мельник