У Харкові заборонили купатися на трьох пляжах

11.06.2020 16:48 Суспільство
Фото: vgorode.ua Фото: vgorode.ua
Три міські пляжі з шести офіційно отримали дозвіл на відкриття купального сезону.

На території міста розташовано шість зон відпочинку біля води: Олексіївський лугопарк, Журавлівський і Удянський гідропарки, а також Основ'янська, Безлюдівська та Петренківська водойми.  Лише три пляжі відповідають усім санітарним нормам і отримали дозвільні документи на відкриття купального сезону –  це Олексіївський лугопарк, Журавлівський гідропарк та Безлюдівська водойма.

Про це 11 червня повідомила заступник директора Департаменту комунального господарства Руслана Колодна.

За її інформацією, перед початком літнього сезону комісія у складі фахівців Департаменту комунального господарства, адміністрацій районів та Держпродспоживслужби перевірила всі ці пляжі на дотримання вимог правил благоустрою на території місць масового відпочинку біля води. 

Читайте також: У Балаклії підліток отруївся грибами

 – Удянський гідропарк, Основ'янська та Петренківська водойми заборонені для купання. Там немає відповідальних орендарів, які могли б привести в належний санітарно-технічний стан ці пляжі і взяти дозвіл на благоустрій та підтримання там чистоти, – зазначила Руслана Колодна.

За її інформацією, на всіх міських пляжах є доступ до води, облаштовані медичні та рятувальні пости, які повністю укомплектовані всім необхідним: кругами, жилетами, човнами, комплектами аквалангіста, мегафонами, апаратами для вентиляції легенів тощо. Працюють пости щодня з 8:00 до 20:00.