Цього року в області відремонтують 73 лікарні – Юлія Світлична

13.03.2019 12:30 Суспільство
фото: kharkivoda.gov.ua фото: kharkivoda.gov.ua

Про це голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична повідомила 12 березня під час візиту в обласну клінічну лікарню.

Губернаторка поспілкувалася з колективом закладу й ознайомилася з результатами проведених тут відновлювальних робіт.

 – Обласна клінічна лікарня – це багатофункціональний медичний заклад. На рік у цих стінах лікують близько 30 тисяч пацієнтів. Тут 25 функціональних відділень, які потребують підтримки – ремонтів та закупівлі нового обладнання. Будемо й надалі укріплювати лікарню обладнанням – закупати нове, сучасне, якісне, щоб тут проводили нормальну діагностику. І, звичайно ж, продовжимо ремонти: і в кардіовідділенні, у відділенні хірургії, будемо утеплювати та виконувати роботи щодо фасаду, – сказала Юлія Світлична.

В. о. генерального директора КНП «Обласна клінічна лікарня» Володимир Ярош повідомив, що зараз під реконструкцією – кілька корпусів закладу. В офтальмологічному вже замінили покрівлю, систему опалення та вікна й проводять роботи на 1-му й 3-му поверхах. У хірургічному корпусі реконструюють приймальне відділення та приміщення, де знаходиться рентгенівське обладнання. У поліклінічному корпусі ремонт завершено на трьох поверхах, залишилися невеликі роботи в холі. Щодо центрального корпусу ОКЛ, то тут практично завершили ремонт на 8-му поверсі (у травматології та ревматології), продовжують роботи в хірургічному та кардіологічному відділеннях.

 – У кардіологічному відділенні ми хочемо зробити спеціальну кардіологічну інфарктну реанімацію. З моніторингом, апаратурою, що стежить, навісним обладнанням на ліжках тощо, – розповів Володимир Ярош.

Юлія Світлична наголосила, що розвиток гуманітарної сфери в області визначений пріоритетом на найближчі роки.

 – Обласна стратегія сформована таким чином, щоб охопити ремонтами та привести в нормальний стан усю медичну сферу. 73 об'єкти охорони здоров’я будуть цього року під реконструкцією та ремонтами. Ми продовжуватимемо будувати нові сільські амбулаторії, закупатимемо нове обладнання. Продовжимо будівництво нового онкологічного комплексу. Під час минулої сесії обласної ради виділили для цього фінансування, зараз проходять тендерні процедури, – розповіла голова ХОДА.

Читайте також: Знайти свого сімейного лікаря на Харківщині допоможе електронна мапа