В Україні стартувала реєстрація на ЗНО

06.02.2018 15:25 Суспільство
Фото: movqe.az Фото: movqe.az
З 6 лютого почалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. У цьому році реєстрація триватиме до 19 березня.

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, охочим узяти участь у ЗНО необхідно за допомогою сервісу «зареєструватися» сформувати і роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів.

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані учням, які складають ДПА у формі ЗНО до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру буде створена інформаційна сторінка, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На інформаційній сторінці буде розміщена інформація про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО і результати проходження тестування.

Кожному учаснику ЗНО дається право обрати для складання тестів до чотирьох предметів з одинадцяти.

Основна сесія зовнішнього тестування пройде з 22 травня до 13 червня. За результатами тестування випускники можуть отримати можливість вступу до вищих навчальних закладів.

Читайте також: Призначено нового керівника теруправління Рахункової палати України

Олександр Ушаков