Вартість VR-шолома Vive від HTC стане на 200$ дешевше

30.08.2017 12:11 Суспільство
Нещодавно всі, хто мріяв про придбання VR-шолома від компанії HTC стали на крок ближче до своєї мрії.

Виробник зробив офіційну заяву про зниження цін на свою продукцію, акцентувавши увагу на тому, що нова цінова політика буде мати постійний характер.

Нагадаємо, що серед основних характеристик цього пристрою відзначали наявність відразу двох дисплеїв, розширення яких 1200х1080 точок. При цьому частота оновлення зображення становить цілих 90 кадрів/с. В наявності 2 USB порту, а також HDMI інтерфейс.

Більш того, цей шолом дозволяє відстежувати практично будь-який рух головою, включаючи навіть найдрібніші (до 1/10 градуса). Досягти такої чутливості розробники змогли завдяки впровадженню гіроскопа, а також акселерометра і технології позиціонування за допомогою лазерного сенсора.

Раніше покупка шолома HTC Vive обходилася користувачам у цілих 800 доларів, що в принципі, можна назвати цілком виправданою вартістю. Але тепер цей пристрій можна придбати всього за 600 доларів, що не може не радувати всіх любителів віртуальної реальності.

Цікаво, що подешевшав не тільки VR-шолом Vive від HTC, але також і його головний конкурент — Oculus Rift. Однозначно відповісти на питання, чим спровоковане таке зниження цін, складно, але мабуть, істотну роль у цьому питанні відіграє зростання продажів даної продукції. Так, планується, що в 2018 році буде продано близько 10 млн одиниць, що в два рази більше, ніж прогнозувалося на поточний рік. Більш того, найсміливіші прогнози заявляють про те, що до 2020 року цей показник може досягти 20 млн одиниць.

Автор: Администратор сайта